Hliníkový kĺbový rebrík 4x4 + platforma

Kód: ZEBRIK4X4K
€225,95 –25 %
2012 7 hlinikovy klbovy rebrik 4x4 platforma
€225,95 –25 % €169,95 €140,45 bez DPH
Na sklade (>10 ks)

TRANS

Detailné informácie

Podrobný popis

Hliníkový kĺbový rebrík 4x4 + platforma

Tento rebrík vyniká robustný a napriek tomu ľahkou hliníkovou konštrukciou. Variabilitu a viacúčelovosť tohto rebríka zaisťuje jeho šesť kĺbov, vďaka ktorým môžete rebrík použiť ako klasický rebrík, štafle v tvare "A" a alebo ako pracovnú plošinu. Rebrík je nastaviteľný do 7 polôh a šírka stabilizátorov 60 cm zaisťuje mimoriadny komfort a istotu pri práci. Ďalšou výhodou tohto rebríka s veľmi širokým využitím je možnosť zložiť ho do priaznivých transportných rozmerov. Je vhodný ako pre domáce, tak i pre remeselné využitie.

Konštrukcia rebríka je vybavená pevnými oceľovými kĺbmi, ktoré umožňujú plynulú a rýchlu zmenu polohy rebríka. Kĺby sú prinitované k profilu rebríka, čo umožňuje aj ich výmenu (ako pohyblivých - prevádzkových častí). Kĺby sú tiež súčasťou, ktorá odlišuje naše rebríky od konkurencie.

2009-9

Veľké a pevné oceľové spoje použité v našich rebríkoch sa vyznačujú vysokou pevnosťou, odolnosťou a spoľahlivosťou. Vynaložili sme maximálne úsilie na zabezpečenie najvyššej kvality našich kĺbov. Sme hrdí na ich spoľahlivosť a bezproblémový uzamykací systém, ktorý zaručuje rýchle a pohodlné ovládanie. Nezabudnite, že ako výrobca týchto rebríkov poskytujeme všetky náhradné diely.

2012-2

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové rebríky OBOJSTRANNÉ
Záruka: Záruka 7 rokov
Stav: Nový
productType: ladder
Dĺžka rebríka [mm]: 4600
Šírka rebríka [mm]: 350
Maximálna nosnosť [kg]: 150
Hmotnosť rebríka [kg]: 15
INTIME_NONCOMBINABLE_GROUP: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Nejnovější články