Profesionálny rebrík MAX 3x7 hliník, 3-dielny, pracovná výška do 5,3 m

Kód: ZEBRIK3X7DRABESTM
€331,95 €274,34 bez DPH
Na sklade (>10 ks)

7 LET SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny rebrík MAX 3x7 hliník, 3-dielny, pracovná výška do 5,3 m

Trojdielny profesionálny rebrík MAX ponúka viacero možností využitia. Jeho súčasťou je naviac niekoľko praktických vychytávok, ktoré vám uľahčia prácu a zaistia vašu bezpečnosť. Rebrík je vyrobený z hliníku, čo sa odráža v jeho nízkej hmotnosti. Váži iba 13 kg. Manipulácia s ním je tak veľmi jednoduchá. V zloženom stave zaberá priestor s rozmermi 212x16x45 cm. Rebrík je v súlade s európskou normou EN 131.

Prispôsobte si ho konkrétnej situácii. Rebrík môžete využiť ako klasické štafle, predĺžené štafle alebo dlhý rovný rebrík s pracovnou výškou až 5,3 m. Vďaka konštrukcii je možné rebrík použiť aj na prácu na schodoch (tretí diel sa na jednu z častí nasadí opačne, čím sa daná strana predĺži a vyrovná výškový rozdiel schodov).

rebrík MAX 3x7 predĺžený

Medzi dôležité prvky, ktoré zvyšujú bezpečnosť pri práci na rebríku, patrí stabilizátor a špeciálne nožičky. Stabilizátor sa prišróbuje na spodnú časť prvého dielu rebríku, čím sa rozšíri jeho základňa, zvýši tým jeho stabilitu a zabraňuje jeho prevráteniu do strany.

Nožičky u druhého dielu rebríka majú pogumované styčné plochy. Tie zabezpečujú, aby sa rebrík nešmýkal na hladkých plochách, a zároveň gumové prvky zabraňujú poškriabaniu podlahy. Súčasne je možné nožičky pootočiť o 90 stupňov a prostredníctvom hliníkových hrotov sa dajú zapichnúť do mäkkého podkladu. Túto praktickú vlastnosť oceníte napríklad na záhrade, kde hroty zabránia pošmyknutiu rebríka na tráve alebo machu.

bezpečnostné prvky rebríku MAX

Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom sú záchytné háčiky. Po nastavení požadovanej dĺžky rebríka sa do nich zacvakne príslušná priečka, čím sa rebrík zabezpečí proti samovoľnému pohybu jednotlivých častí. Ďalšia manipulácia s dielmi je možná až po opätovnom uvoľnení háčikov. Túto vlastnosť oceníte nielen pri práci, ale aj pri preprave rebríka.

zaistenie rebríku

V neposlednom rade oceníte gumové kolieska, ktoré uľahčujú manipuláciu s rebríkom. Rebrík oprite o stenu alebo fasádu a pomocou koliesok ho posúvajte nahor. Práca je tak pohodlnejšia a zároveň sa nemusíte obávat, že rebríkom poškriabete podlahu. Ak by kolieska v určitých situáciách prekážali, možno ich z rebríka v krátkej chvíli ľahko odšróbovať.

detail koliesok rebríku

Technická špecifikácia rebríka:

 • Dĺžka rozloženého rebríka: 441 cm
 • Dĺžka v zloženom stave: 212 cm
 • Prepravné rozmery: 212x16x45 cm
 • Vzdialenosť medzi priečkami: 29 cm
 • Šírka rebríka: 45 cm (90 cm so stabilizátorom)
 • Hmotnosť: 13 kg
 • Počet priečok: 21 (7 na každej časti)
 • Nosnosť rebríka: 150 kg 
 • Rozmer profilu pozdĺžnikov: 2x7 cm
 • Rozmer profilu priečok: 2,8x2,8 cm
 • Rozmer stabilizátora: 2x7x90 cm

rozmery rebríku MAX 3x7

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové rebríky TROJDIELNE
Záruka: Záruka 7 rokov
Materiál konštrukcie: hlinik
productType: ladder
Pracovná výška [mm]: 5300
Dĺžka rebríka [mm]: 4410
Šírka rebríka [mm]: 450
Počet schodov: 3x7
Maximálna nosnosť [kg]: 150
Hmotnosť rebríka [kg]: 13
Rozstup priečok [mm]: 290

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: