Teleskopický rebrík 1x11, výška 3,2 m

Kód: ZEBRIK1X11T
€176,45 –29 %
Teleskopický rebrík 1x11, výška 3,2 m
€176,45 –29 % €124,95 €103,26 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

7 LET SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Teleskopický rebrík 1x11, výška 3,2 m

Hľadáte kompaktný, ľahký, ľahko prenosný a absolútne všestranný nástroj na prácu vo výške? Teleskopický rebrík ľahko splní všetky vaše očakávania. Moderná konštrukcia zložená z hliníkových rúrok rôznych priemerov umožňuje sklopiť rebrík do neuveriteľne malých rozmerov. Elegantné čierne puzdro uľahčuje prepravu a skladovanie vášho nového zariadenia. Odteraz už nemusíte mať dielňu, pivnicu alebo dokonca suterén. Na prepravu rebríka nepotrebujete špeciálne rukoväte. Môžete si ho dať pod posteľ, uložiť do skrine alebo nechať v kufri auta.

Teleskopický rebrík sa dá ľahko prispôsobiť prostrediu a výške, ktorú potrebujete dosiahnuť. Vďaka dômyselnej konštrukcii sa dá ľahko a intuitívne zložiť alebo rozložiť. Stačí zdvihnúť duté nohy a vysunúť rebrík. Je ľahký a po zložení sa ľahko zmestí do auta.

1. Protišmykové elastomérové nožičky v čiernej farbe pre stabilitu pri práci vo výškach.

2. Široký a pevný hliníkový stabilizátor, ktorý je v súlade s normou EN 131-1 a zaručuje bezpečnosť pri práci.

3. Elegantný čierny kufrík s pohodlnými rukoväťami na jednoduchú prepravu a skladovanie rebríka.

4. Pevný a robustný pás, ktorý zabraňuje nekontrolovanému oddeleniu profilov pri preprave rebríka.

5. Praktické profilové blokovacie zariadenie z prvotriedneho plastu, ktoré umožňuje predĺženie rebríka na požadovanú dĺžku.

6. Výsuvné profily rôznych priemerov umožňujúce zloženie rebríka na minimálnu veľkosť.

Najväčšou výhodou teleskopického rebríka je nepochybne jeho bezkonkurenčná kompaktnosť. Žiadna iná konštrukcia sa nedá porovnať s konštrukciou tohto modelu s guľovým kĺbom. Je neuveriteľné, že rebrík dlhý až 440 cm sa zmestí do úložného priestoru vysokého len 100 cm a širokého 50 cm. Kúzlo? Nie, nie je! Ide o inovatívne a veľmi praktické riešenie, ktoré vyrieši váš problém s dostatkom úložného priestoru pre tradičný rebrík. Investujte do nástroja, ktorý sa vám zmestí do skrine, kufra alebo ktorý môžete ľahko prenášať v dodanej taške s držadlami. Malé rozmery rebríka v zloženom stave uľahčujú jeho prepravu a skladovanie, ale nielen to. To znamená, že ho môžete použiť na miestach, kde by ste nemohli nosiť dlhý pevný rebrík, napríklad kvôli veľmi malému vchodu alebo úzkemu priechodu na pracovisko.

  • Celková dĺžka: 320 cm
  • Pracovná výška: 450 cm
  • Prepravné rozmery: 48 x 8,5 x 82 cm
  • Hmotnosť: 8,30 kg
  • Maximálne zaťaženie: 150 kg (podľa EN-131)
  • Rozstup priečok: 30 cm

Stále sa neviete rozhodnúť? Neviete, či je VYŠŠÍ teleskopický rebrík vhodný na plánovanú prácu? Nie ste si istí, či bude dostatočne dlhá? Nebojte sa o detaily, dĺžku rebríka si môžete ľahko prispôsobiť aktuálnym potrebám v priebehu niekoľkých minút. Vďaka inovatívnej konštrukcii založenej na výsuvných profiloch získate jeden univerzálny stroj, ktorého pracovná výška závisí predovšetkým od vašich potrieb. Stačí vysunúť príslušný počet nadstavcov a nastaviť rebrík na požadovanú dĺžku. Jeden stroj sa tak dá rovnako dobre použiť na práce v interiéri v nízkopodlažných bytoch aj na vonkajšie práce, napríklad na čistenie odkvapov. Nemáte sklad alebo garáž? Nezaťažujte priestor zbytočnými predmetmi. Kúpte si jeden kompaktný rebrík, ktorý je vhodný na mnoho rôznych prác!

Taška je vyrobená na mieru, takže poskytne vášmu novému stroju dodatočnú ochranu. Ak nemáte kam odložiť zakúpené náradie, jednoducho ho vložte do jednoduchej čiernej tašky, ktorá sa hodí ku všetkému! Taška je vyrobená z odolného materiálu, ktorý ochráni váš rebrík pred drobným mechanickým poškodením, poškriabaním atď.

Na inštaláciu spodného stabilizátora je potrebné odstrániť nity z nôh rebríka, ktoré fixujú nohy proti poškodeniu počas prepravy.

Dodatočné parametre

Kategória: TELESKOPICKÉ REBRÍKY
Záruka: Záruka 7 rokov
productType: ladder
Pracovná výška [mm]: 4500
Dĺžka rebríka [mm]: 3200
Počet schodov: 11
Maximálna nosnosť [kg]: 150
Hmotnosť rebríka [kg]: 8,3
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: