PROFI teleskopický rebrík 1x11, výška 4,3 m, čierno-oranžový

Kód: ZEBRIK1X11WTCC
€175,95 €145,41 bez DPH
Na sklade (>10 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFI teleskopický rebrík 1x11, výška 4,3 m, čierno-oranžový

Profesionálny teleskopický rebrík s 11 stupňami splní všetky vaše očakávania. Moderná konštrukcia zložená z hliníkových rúrok rôznych priemerov umožňuje rebrík zložiť do neuveriteľne malých rozmerov (veľkosť balíčku 101x9,5x47,5 cm). V priebehu niekoľkých okamihov ho môžete rozložiť na rebrík vysoký až 4,3 m.

Zložený teleskopický rebrík je uložený v prenosnej taške. Vďaka tomu sa ľahko prenáša, skladuje a nepráší sa naň. Vyniká nízkou hmotnosťou a v zloženom stave sa ľahko zmestí do auta. Zároveň je veľmi odolný a bezpečný. Vydrží zaťaženie až 150 kg.

Jednoduchá manipulácia, veľká flexibilita

Teleskopický rebrík sa dá ľahko prispôsobiť prostrediu a výške, ktorú potrebujete dosiahnuť. Vďaka dômyselnej konštrukcii ho možno ľahko a intuitívne zložiť alebo rozložiť. Stačí jeho duté nohy jednoducho vytiahnúť a rebrík predĺžiť. Zabudované bezpečnostné západky sa zacvaknú a vy môžete rebrík bez obáv používat. Následne bezpečnostné prvky odistíte a rebrík opäť zložíte. Rebrík je vybavený stabilizátorom, ktorý zaisťuje ešte väčšiu bezpečnosť a stabilitu pri použití. Rebrík má naviac 2 malé kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahšie manipuluje. 

Naviac je veľmi flexibilní. Dĺžku rebríku si vždy upravíte na základe danej situácie. Nie je potrebné ho zakaždým úplne rozkladať, jednoducho predĺžite len taký počet stupňov, ktorý vám bude stačiť. Medzi jednotlivými stupňami rebríku sú ponechané dostatočné medzery, čo zamedzuje nebezpečiu priškrípnutia prstov pri skladaní. Táto funkcia je užitočná pri rýchlom skladaní a rozkladaní rebríku, kedy môže dôjsť k nechcenému pohybu.

Technická špecifikácia rebríka:

  • Celková dĺžka: 430 cm
  • Dĺžka v zloženom stave: 97 cm
  • Prepravné rozmery: 101x9,5x47,5 cm
  • Hmotnosť: 11,7 kg
  • Maximálne zaťaženie: 150 kg
  • Vzdialenosť medzi priečkami: 40 cm
  • Počet priečok: 11

Na inštaláciu spodného stabilizátora je potrebné odstrániť nity z nôh rebríka, ktoré fixujú nohy proti poškodeniu počas prepravy.

Dodatočné parametre

Kategória: TELESKOPICKÉ REBRÍKY
Záruka: Záruka 7 rokov
productType: ladder
Dĺžka rebríka [mm]: 4300
Počet schodov: 11
Maximálna nosnosť [kg]: 150
Hmotnosť rebríka [kg]: 11,7
Rozstup priečok [mm]: 400

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: