PROFI víceúčelový teleskopický rebrík 2x5, výška 3,2 m, čierno-žltý

Kód: ZEBRIK2X5TCCZ
€146,95 €121,45 bez DPH
Na sklade (>10 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFI viacúčelový teleskopický rebrík 2x5, výška 3,2 m, čierno-žltý

Profesionálny viacúčelový teleskopický rebrík s 2x5 stupňami je univerzálnym riešením pre váš dom, chatu alebo záhradu. Moderná konštrukcia zložená z hliníkových rúrok rôznych priemerov a dvoch oceľových kĺbov umožňuje rebrík zložiť do neuveritelne malých rozmerov (rozmery balenia 86x20x52 cm). V priebehu niekoľkých okamihov ho môžete premeniť na štafle s dĺžkou bočnice až 1,6 m alebo na rovný rebrík vysoký až 3,2 m. Medzi nejvýznamnejšie vlastnosti rebríka patria jeho flexibilita a univerzálnosť. 

Zložený teleskopický rebrík je uložený v prepravnej taške. Vďaka nej sa ľahko prenáša, skladuje a nepráši sa na naň. Vyniká nízkou hmotnosťou a v zloženom stave sa ľahko zmestí do auta. Je vyrobený z kvalitných materiálov, vďaka ktorým je odolný a zároveň bezpečný. Garantované maximálne zaťaženie rebríka je úctyhodných 150 kg.

Veľa možností použitia, ľahká manipulácia

Teleskopický viacúčelový rebrík si jednoducho prispôsobite danej situácii. Ak potrebujete pracovať vo výške do 2,5 metra nad zemou, využijete ho ako štafle v tvare písmena A. V závislosti of vašich potrieb môžete vysunúť  niektoré alebo všetky časti rebríka, aby ste dosiahli vhodnú výšku.

Ak na prácu potrebujete dlhší, rovný rebrík, narovnáte ho pomocou kĺbov v strede. Potom jednoducho použijete určený počet dielov na vytvorenie  rovného rebríka, ktorý následovne opriete o stenu alebo iný pevný bod. Rýchlo tak získáte rebrík o dĺžke až 3,8 m. 

Vďaka dômyselnej konštrukcii a oceľovým kĺbom možno rebrík ľahko a intuitívne zložiť alebo rozložiť. Stačí jeho duté nohy jednoducho vytiahnúť a predĺžit. Zabudované zaisťovacie prvky sa zacvaknú a bezpečne upevnia jednotlivé stupne.

Potom pomocou oceľových kĺbov nastavte uhol, ktorý majú obe polovice rebríka zvierať. Tým sa dokončí manipulácia s rebríkom a vy môžete bez obáv pokračovať v plánovanej práci. Po dokončení práce uvolníte bezpečnostné prvky, znovu nastavíte oceľové kĺby a rebrík opäť zložíte.

Technická špecifikácia rebríka:

  • Celková dĺžka: 320 cm (2x160 cm) 
  • Dĺžka v zloženom stave: 86 cm
  • Prepravné rozmery: 86x20x52 cm
  • Hmotnosť: 12,5 kg
  • Počet priečok: 10 (5 na každej strane)
  • Maximálne zaťaženie: 150 kg 
  • Vzdialenosť medzi priečkami: 30 cm
  • Možnosť individuálneho vysunutia jednotlivých segmentov
  • Rebrík je možné použiť aj pri práci na schodoch (rôzných úrovniach podkladu)

Na inštaláciu spodného stabilizátora je potrebné odstrániť nity z nôh rebríka, ktoré fixujú nohy proti poškodeniu počas prepravy.

Dodatočné parametre

Kategória: TELESKOPICKÉ REBRÍKY
Záruka: Záruka 7 rokov
productType: ladder
Dĺžka rebríka [mm]: 3200
Počet schodov: 10
Maximálna nosnosť [kg]: 150
Hmotnosť rebríka [kg]: 12,50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: