Skladový transportný plošinový vozík 500 kg

Kód: VOZIK500P
€260,95 –33 %
4502 skladovy transportni plosinovy vozik 500 kg
€260,95 –33 % €173,95 €143,76 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Jednoduchá manipulácia, kvalitný materiál a dlhá životnosť. Tento pomocník vám zaistí bezpečné prenášanie tovaru, materiálu či dokonca menšieho nábytku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladový transportný plošinový vozík 500 kg

Technické špecifikácie

 • skladovací, prepravný a plošinový vozík
 • rozmery plošiny: dĺžka - 0,90m x šírka - 0,57m
 • hrúbka platformy: 2 mm rebrový plech, práškovo lakovaný
 • rozmery po zložení: 28 x 60 x 90 cm
 • najpevnejšia oceľová platforma so zosilnenou konštrukciou
 • skeletové výstuhy
 • celková výška vozíka - 0,89m
 • maximálne zaťaženie - 500 kg
 • hmotnosť vozíka - 14 kg
 • vozík je vybavený 4 kolieskami s priemerom 150mm/ dve kolieska sú otočné, dve kolieska pevné
 • najkvalitnejšie kolesá s ložiskami pre optimálne pohodlie
 • protišmyková plocha z ocele
 • platforma má zaoblené a zosilnené okraje
 • sklopná rukoväť , takže v zloženom stave zaberie vozík po zložení málo miesta je vysoký iba 25 cm
 • najvyššia kvalita spracovania, všetky pánty a rámy kolies sú pozinkované
 • ideálny pre vybavenie firiem, skladov, obchodov atď.
 • kolesá zvládnu fungovať prakticky v akomkoľvek teréne

2

Vozík 500 kg - Novinka na našom trhu

Áno, je to tu, plošinový skladový vozík s nafukovacími kolesami, ktorý bude fungovať v každom teréne. Prečo novinka? Náš predchádzajúci model vozíka bol kompletne prepracovaný a vlastne od základu navrhnutý. Na základe názorov našich zákazníkov sme dodali pevné a odolné kolesá s ložiskami, ktoré si poradia s akýmkoľvek typom povrchu. Najviac sa zmenila platforma – obvyklá štandardná platforma bola pre svoju nízku pevnosť nahradená oceľovou platformou z odolnej ocele s dodatočnými výstuhami zabraňujúcimi deformácii platformy vplyvom hmotnosti. Konečne trochu zmenená rukoväť - ergonomickejšia a vystužená - prispôsobená nosnosti vozíka. Takýto vozík nikde nenájdete, pretože je výsledkom našich proprietárnych vylepšení.

3

Urobte akúkoľvek prácu

Posuňte to na ďalšiu úroveň a urobte si radosť z práce, ktorú robíte každý deň. Pri tvorbe nášho produktu sme sa riadili pohodlím našich zákazníkov a nie iba cenou. Vytvorili sme inovatívne riešenie - skladový vozík s moderným dizajnom, riešenie, ktoré je lepšie, pevnejšie, odolnejšie a funkčnejšie, než aké nájdete na trhu. Nechceme nič za náš nápad a inovatívne technické myslenie - stačí nám iba vaše pozitívne ohlasy a 5 hviezdičkový názor, použitie oveľa drahších materiálov bohužiaľ stojí peniaze, preto je náš skladový vozík drahší ako pre niekoho lacnejšia konkurencia.

11

Konštrukcia plošinového vozíka

1. Super pevná platforma vyrobená z hrubého, vlnitého oceľového plechu s vysokou pevnosťou až 500 kg.

2. Konštrukčné vystuženie platformy pre zvýšenie tuhosti a pevnosti. Výstuhy sú vyrobené z oceľových profilov a spevňujú platformu po jej dĺžke a šírke.

3. Vystužené a zaoblené hrany plošiny pre zaistenie odolnosti a bezpečného používania vozíka.

4. Ergonomická a odolná rukoväť prispôsobená pohodlnej práci a maximálnej záťaži vozíka 500 kg

5. Dve priečky spevňujúce rukoväť a zaisťujúce náklad, na zvýšenie pevnosti rukoväte sú privarené dve priečky, ktoré dokonale vystužujú celú konštrukciu. Priečniky navyše poskytujú výbornú oporu pre prepravovaný náklad.

6. Pružinový mechanizmus na skladanie madla spolu s nožnou pákou vo vozíkoch, na skladanie madla sme použili rokmi preverený mechanizmus vybavený rýchlou aretáciou nôh (skladanie / rozkladanie) madla.

7. Zadné pneumatické otočné kolieska o 360° s priemerom 200mm zaisťujúce mimoriadnu manévrovateľnosť vozíka aj pri veľkom zaťažení. Kolesá sú upevnené na silnej vidlici z pozinkovanej ocele

8. Predné plné kolieska s priemerom 150 mm zaisťujú stabilnú jazdu vozíka po dráhe.

9. Veľký priestor, 200 mm medzi plošinou a zemou zaisťujúcou univerzálne použitie vozíka na akomkoľvek povrchu.

10

 

Rozhodne najlepší plošinový vozík na trhu

Skladové vozíky sú vybavené oceľovou plošinou so špeciálnym skeletom a zosilnenou konštrukciou. Použitý materiál - drážkovaná oceľ poskytuje mimoriadnu odolnosť a protišmykovosť. Zo spodnej strany sú zvárané prvky spevňujúce celú konštrukciu. Boky platformy sú zaoblené a zosilnené. Plošina je extrémne pevná a odolná - prispôsobená maximálnej nosnosti až 500 kg. Táto konštrukcia plošinových vozíkov je zďaleka najodolnejšia. Jedinou nevýhodou môže byť väčšia hmotnosť oproti oveľa chúlostivejším vozíkom – ale niekoľkonásobne väčšia odolnosť, pevnosť a tuhosť – by mala rozdiel vo váze rozhodne vyrovnať. Prečo sa oplatí vybrať si náš vozík? Odpovedáme - pretože:

 • jednotná skeletová oceľová konštrukcia plošiny odoláva väčšiemu namáhaniu, je tuhšia a niekoľkonásobne odolnejšia ako lacnejšie vozíky so slabšou konštrukciou plošiny
 • je pevnejšia a stabilnejšia
 • nedeformuje sa vplyvom prepravovanej hmotnosti
 • je rovnako odolný na celom povrchu
 • nemá žiadne slabé miesta (s nižšou pevnosťou - príčina deformácie vyskytujúca sa pri oceľových plošinách bez akýchkoľvek výstuh)
 • vďaka väčšej hmotnosti - vozík je stabilný pri jazde

4

Už žiadna deformácia platformy! Nakupujete raz a dobre!

Ak plánujete kúpiť vozík, ktorý bude fungovať za všetkých podmienok - tento vozík je práve pre vás! Naše použitie plošiny z vlnitej ocele má zvýšiť pevnosť a životnosť vozíka. Kľúčovým prvkom je oceľová skeletová platforma, ktorá zabraňuje deformácii platformy vplyvom hmotnosti. Razba u lacnejších oceľových vozíkov nie je celkom dostačujúca a platforma sa často deformuje, čo neskôr vylučuje použitie takéhoto výrobku a nutnosť nákupu nového. Plošina vyrobená z pevnej a odolnej vlnitej ocele tento problém úplne rieši, takže vozík vydrží mnoho rokov. Kupujete teda raz a navždy.

6

Prečo používame nafukovacie kolesá namiesto gumových alebo plastových?

Náš produkt radíme medzi profesionálne riešenia, používame iba vysoko kvalitné materiály, aby náš produkt splnil očakávania profesionálnych zákazníkov. Naše nafukovacie kolesá s ložiskami poskytujú komfort, priľnavosť, nízky valivý odpor, dlhú životnosť a predovšetkým možnosť použitia na akomkoľvek povrchu. Bez ohľadu na to, či idete po super rovnom povrchu, dlažobných kockách alebo nerovnom povrchu – naše bicykle to zvládnu! To je vlastnosť, ktorá náš produkt odlišuje od ostatných – podobných vozíkov na trhu.

8

Výhody nafukovacích kolies sú

 • Výhody nafukovacích kolies sú
 • vysoká teplotná odolnosť od -20 ° C do 60 ° C
 • oceľový ráfik nesúci vysoké zaťaženie
 • ložisko, ktoré znižuje odpor pri pohybe vozíka
 • schopnosť upraviť tlak v pneumatike (čo umožňuje prispôsobiť tlak v pneumatike typu povrchu, na ktorom je nákladný vozík používaný)
 • tlmenie nerovností a vibrácií prostredníctvom množstva tlaku v pneumatike

Z vyššie uvedených vlastností sú nafukovacie kolesá perfektným riešením pre skladové vozíky, ktoré sa používajú ako v priemysle, tak medzi jednotlivými užívateľmi. Nafukovacie kolesá znamenajú predovšetkým univerzálne použitie. Plochy, po ktorých môžu vozíky jazdiť, nemusia byť dokonale hladké, čo z nich robí najuniverzálnejšie medzi skladovými vozíkmi.

5

Špeciálne zaoblené bočné hrany

Vonkajšia hrana plošiny bola špeciálne zaoblená, čo výrazne zvyšuje jej pevnosť a bezpečnosť používania. Vhodná hrúbka platformy na celej ploche ju navyše chráni a posilňuje jej tuhosť.

9

Ergonomický systém pre rýchle zloženie rukoväte

Skladový vozík je vybavený jednoduchým a osvedčeným pružinovým systémom skladania a rozkladania rukoväte. Skladací systém je možné ovládať stlačením páky nôh (bez ohýbania), trvá to 2-3 sekundy. Ide o pohodlné, jednoduché, ergonomické a rokmi osvedčené riešenie. Vďaka použitiu oceľových a pozinkovaných prvkov je tento systém veľmi odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.

 23

Ľahko sa prepravuje a skladuje

Konštrukcia vozíka umožňuje jeho ľahké skladovanie a prepravu. Sklopná rukoväť šetrí miesto pri skladovaní alebo preprave. Vozík sa ľahko zmestí do kufra auta alebo technickej miestnosti.

Inovatívna skeletová pracovná plošina z vlnitej ocele, rozmery 90x57cm

Skladový vozík má veľmi odolnú prepravnú plošinu s rozmermi 90 x 57 cm, vďaka čomu je profesionálne použitie v skladoch, obchodoch, dielňach a všade tam, kde je potrebné prepravovať tovar. Použitie skeletovej pracovnej plošiny vyrobenej z polymérneho plastu predstavuje rad už uvedených výhod.

1

Špeciálne hrany na zaistenie nákladu na plošine

Náš vozík má špeciálnu hranu v plošine, ktorú je možné použiť na zavesenie upevňovacích prvkov nákladu.

V sade dostanete

 • plošina so sklopnou rukoväťou
 • 2 pevné kolieska s ložiskami (namontované na prednej časti vozíka)
 • 2 celootočné kolesá 360° s guličkovými ložiskami (namontované na zadnej strane vozíka)
 • sada skrutiek na priskrutkovanie kolies
 • montážny návod

Dodatočné parametre

Kategória: RUDLY A VOZÍKY
Záruka: 2 roky
Výška vozíka [mm]: 890
Dĺžka plošiny [mm]: 900
Šírka plošiny [mm]: 570
Nosnosť [kg]: 500
Kolesá: Plná
Priemer kolies [mm]: 150
Hmotnosť [kg]: 14
productType: cart
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: