Skladový transportný plošinový vozík 500 kg

Kód: VOZIK500P
€260,95 –33 %
4502 skladovy transportni plosinovy vozik 500 kg
€260,95 –33 % €173,95 €143,76 bez DPH
Na sklade (6 ks)

Jednoduchá manipulácia, kvalitný materiál a dlhá životnosť. Tento pomocník vám zaistí bezpečné prenášanie tovaru, materiálu či dokonca menšieho nábytku.

TRANS

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladový transportný plošinový vozík 500 kg

Technické špecifikácie

 • skladovací, prepravný a plošinový vozík
 • rozmery plošiny: dĺžka - 0,90m x šírka - 0,57m
 • hrúbka platformy: 2 mm rebrový plech, práškovo lakovaný
 • rozmery po zložení: 28 x 60 x 90 cm
 • najpevnejšia oceľová platforma so zosilnenou konštrukciou
 • skeletové výstuhy
 • celková výška vozíka - 0,89m
 • maximálne zaťaženie - 500 kg
 • hmotnosť vozíka - 14 kg
 • vozík je vybavený 4 kolieskami s priemerom 150mm/ dve kolieska sú otočné, dve kolieska pevné
 • najkvalitnejšie kolesá s ložiskami pre optimálne pohodlie
 • protišmyková plocha z ocele
 • platforma má zaoblené a zosilnené okraje
 • sklopná rukoväť , takže v zloženom stave zaberie vozík po zložení málo miesta je vysoký iba 25 cm
 • najvyššia kvalita spracovania, všetky pánty a rámy kolies sú pozinkované
 • ideálny pre vybavenie firiem, skladov, obchodov atď.
 • kolesá zvládnu fungovať prakticky v akomkoľvek teréne

2

Vozík 500 kg - Novinka na našom trhu

Áno, je to tu, plošinový skladový vozík s nafukovacími kolesami, ktorý bude fungovať v každom teréne. Prečo novinka? Náš predchádzajúci model vozíka bol kompletne prepracovaný a vlastne od základu navrhnutý. Na základe názorov našich zákazníkov sme dodali pevné a odolné kolesá s ložiskami, ktoré si poradia s akýmkoľvek typom povrchu. Najviac sa zmenila platforma – obvyklá štandardná platforma bola pre svoju nízku pevnosť nahradená oceľovou platformou z odolnej ocele s dodatočnými výstuhami zabraňujúcimi deformácii platformy vplyvom hmotnosti. Konečne trochu zmenená rukoväť - ergonomickejšia a vystužená - prispôsobená nosnosti vozíka. Takýto vozík nikde nenájdete, pretože je výsledkom našich proprietárnych vylepšení.

3

Urobte akúkoľvek prácu

Posuňte to na ďalšiu úroveň a urobte si radosť z práce, ktorú robíte každý deň. Pri tvorbe nášho produktu sme sa riadili pohodlím našich zákazníkov a nie iba cenou. Vytvorili sme inovatívne riešenie - skladový vozík s moderným dizajnom, riešenie, ktoré je lepšie, pevnejšie, odolnejšie a funkčnejšie, než aké nájdete na trhu. Nechceme nič za náš nápad a inovatívne technické myslenie - stačí nám iba vaše pozitívne ohlasy a 5 hviezdičkový názor, použitie oveľa drahších materiálov bohužiaľ stojí peniaze, preto je náš skladový vozík drahší ako pre niekoho lacnejšia konkurencia.

11

Konštrukcia plošinového vozíka

1. Super pevná platforma vyrobená z hrubého, vlnitého oceľového plechu s vysokou pevnosťou až 500 kg.

2. Konštrukčné vystuženie platformy pre zvýšenie tuhosti a pevnosti. Výstuhy sú vyrobené z oceľových profilov a spevňujú platformu po jej dĺžke a šírke.

3. Vystužené a zaoblené hrany plošiny pre zaistenie odolnosti a bezpečného používania vozíka.

4. Ergonomická a odolná rukoväť prispôsobená pohodlnej práci a maximálnej záťaži vozíka 500 kg

5. Dve priečky spevňujúce rukoväť a zaisťujúce náklad, na zvýšenie pevnosti rukoväte sú privarené dve priečky, ktoré dokonale vystužujú celú konštrukciu. Priečniky navyše poskytujú výbornú oporu pre prepravovaný náklad.

6. Pružinový mechanizmus na skladanie madla spolu s nožnou pákou vo vozíkoch, na skladanie madla sme použili rokmi preverený mechanizmus vybavený rýchlou aretáciou nôh (skladanie / rozkladanie) madla.

7. Zadné pneumatické otočné kolieska o 360° s priemerom 200mm zaisťujúce mimoriadnu manévrovateľnosť vozíka aj pri veľkom zaťažení. Kolesá sú upevnené na silnej vidlici z pozinkovanej ocele

8. Predné plné kolieska s priemerom 150 mm zaisťujú stabilnú jazdu vozíka po dráhe.

9. Veľký priestor, 200 mm medzi plošinou a zemou zaisťujúcou univerzálne použitie vozíka na akomkoľvek povrchu.

10

 

Rozhodne najlepší plošinový vozík na trhu

Skladové vozíky sú vybavené oceľovou plošinou so špeciálnym skeletom a zosilnenou konštrukciou. Použitý materiál - drážkovaná oceľ poskytuje mimoriadnu odolnosť a protišmykovosť. Zo spodnej strany sú zvárané prvky spevňujúce celú konštrukciu. Boky platformy sú zaoblené a zosilnené. Plošina je extrémne pevná a odolná - prispôsobená maximálnej nosnosti až 500 kg. Táto konštrukcia plošinových vozíkov je zďaleka najodolnejšia. Jedinou nevýhodou môže byť väčšia hmotnosť oproti oveľa chúlostivejším vozíkom – ale niekoľkonásobne väčšia odolnosť, pevnosť a tuhosť – by mala rozdiel vo váze rozhodne vyrovnať. Prečo sa oplatí vybrať si náš vozík? Odpovedáme - pretože:

 • jednotná skeletová oceľová konštrukcia plošiny odoláva väčšiemu namáhaniu, je tuhšia a niekoľkonásobne odolnejšia ako lacnejšie vozíky so slabšou konštrukciou plošiny
 • je pevnejšia a stabilnejšia
 • nedeformuje sa vplyvom prepravovanej hmotnosti
 • je rovnako odolný na celom povrchu
 • nemá žiadne slabé miesta (s nižšou pevnosťou - príčina deformácie vyskytujúca sa pri oceľových plošinách bez akýchkoľvek výstuh)
 • vďaka väčšej hmotnosti - vozík je stabilný pri jazde

4

Už žiadna deformácia platformy! Nakupujete raz a dobre!

Ak plánujete kúpiť vozík, ktorý bude fungovať za všetkých podmienok - tento vozík je práve pre vás! Naše použitie plošiny z vlnitej ocele má zvýšiť pevnosť a životnosť vozíka. Kľúčovým prvkom je oceľová skeletová platforma, ktorá zabraňuje deformácii platformy vplyvom hmotnosti. Razba u lacnejších oceľových vozíkov nie je celkom dostačujúca a platforma sa často deformuje, čo neskôr vylučuje použitie takéhoto výrobku a nutnosť nákupu nového. Plošina vyrobená z pevnej a odolnej vlnitej ocele tento problém úplne rieši, takže vozík vydrží mnoho rokov. Kupujete teda raz a navždy.

6

Prečo používame nafukovacie kolesá namiesto gumových alebo plastových?

Náš produkt radíme medzi profesionálne riešenia, používame iba vysoko kvalitné materiály, aby náš produkt splnil očakávania profesionálnych zákazníkov. Naše nafukovacie kolesá s ložiskami poskytujú komfort, priľnavosť, nízky valivý odpor, dlhú životnosť a predovšetkým možnosť použitia na akomkoľvek povrchu. Bez ohľadu na to, či idete po super rovnom povrchu, dlažobných kockách alebo nerovnom povrchu – naše bicykle to zvládnu! To je vlastnosť, ktorá náš produkt odlišuje od ostatných – podobných vozíkov na trhu.

8

Výhody nafukovacích kolies sú

 • Výhody nafukovacích kolies sú
 • vysoká teplotná odolnosť od -20 ° C do 60 ° C
 • oceľový ráfik nesúci vysoké zaťaženie
 • ložisko, ktoré znižuje odpor pri pohybe vozíka
 • schopnosť upraviť tlak v pneumatike (čo umožňuje prispôsobiť tlak v pneumatike typu povrchu, na ktorom je nákladný vozík používaný)
 • tlmenie nerovností a vibrácií prostredníctvom množstva tlaku v pneumatike

Z vyššie uvedených vlastností sú nafukovacie kolesá perfektným riešením pre skladové vozíky, ktoré sa používajú ako v priemysle, tak medzi jednotlivými užívateľmi. Nafukovacie kolesá znamenajú predovšetkým univerzálne použitie. Plochy, po ktorých môžu vozíky jazdiť, nemusia byť dokonale hladké, čo z nich robí najuniverzálnejšie medzi skladovými vozíkmi.

5

Špeciálne zaoblené bočné hrany

Vonkajšia hrana plošiny bola špeciálne zaoblená, čo výrazne zvyšuje jej pevnosť a bezpečnosť používania. Vhodná hrúbka platformy na celej ploche ju navyše chráni a posilňuje jej tuhosť.

9

Ergonomický systém pre rýchle zloženie rukoväte

Skladový vozík je vybavený jednoduchým a osvedčeným pružinovým systémom skladania a rozkladania rukoväte. Skladací systém je možné ovládať stlačením páky nôh (bez ohýbania), trvá to 2-3 sekundy. Ide o pohodlné, jednoduché, ergonomické a rokmi osvedčené riešenie. Vďaka použitiu oceľových a pozinkovaných prvkov je tento systém veľmi odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.

 23

Ľahko sa prepravuje a skladuje

Konštrukcia vozíka umožňuje jeho ľahké skladovanie a prepravu. Sklopná rukoväť šetrí miesto pri skladovaní alebo preprave. Vozík sa ľahko zmestí do kufra auta alebo technickej miestnosti.

Inovatívna skeletová pracovná plošina z vlnitej ocele, rozmery 90x57cm

Skladový vozík má veľmi odolnú prepravnú plošinu s rozmermi 90 x 57 cm, vďaka čomu je profesionálne použitie v skladoch, obchodoch, dielňach a všade tam, kde je potrebné prepravovať tovar. Použitie skeletovej pracovnej plošiny vyrobenej z polymérneho plastu predstavuje rad už uvedených výhod.

1

Špeciálne hrany na zaistenie nákladu na plošine

Náš vozík má špeciálnu hranu v plošine, ktorú je možné použiť na zavesenie upevňovacích prvkov nákladu.

V sade dostanete

 • plošina so sklopnou rukoväťou
 • 2 pevné kolieska s ložiskami (namontované na prednej časti vozíka)
 • 2 celootočné kolesá 360° s guličkovými ložiskami (namontované na zadnej strane vozíka)
 • sada skrutiek na priskrutkovanie kolies
 • montážny návod

Dodatočné parametre

Kategória: RUDLY A VOZÍKY
Záruka: 2 roky
Výška vozíka [mm]: 890
Dĺžka plošiny [mm]: 900
Šírka plošiny [mm]: 570
Nosnosť [kg]: 500
Kolesá: Plná
Priemer kolies [mm]: 150
Hmotnosť [kg]: 14
productType: cart

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Nejnovější články

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie