Sklolaminátový schodíkový rebrík s priehradkou na náradie, 5 stupňov, červený

Kód: SCHUDKY5FGR
€85,95 –36 %
sklolaminátový schodíkový rebrík s priehradkou na náradie, 5 stupňov, červený
€85,95 –36 % €54,95 €45,41 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Sklolaminátový schodíkový rebrík s priehradkou na náradie, 5 stupňov, červený

Sklolaminátový schodíkový rebrík je výbornou voľbou pre každého, kto hľadá praktického, multifunkčného a bezpečného pomocníka na uľahčenie práce. Rebrík predstavuje spojenie inovatívneho dizajnu a maximálnej bezpečnosti. Konštrukcia rebríka poskytuje dostatočnú stabilitu pri práci. Jednotlivé schodíky majú oproti bežne používaným schodíkom o 25 % väčšiu nášlapnú plochu. Sú vyrobené s protišmykovou úpravou, vďaka ktorej je minimalizované riziko skĺznutia nohy zo schodíka.

Jednoduchá manipulácia, nespočetné množstvo použití

Vďaka nízkej hmotnosti a premyslenej konštrukcii sa s rebríkom veľmi ľahko manipuluje. V zloženom stave ho prenesiete na miesto určenia a tam ho jednoducho rozložíte. Svoje uplatnenie nájde pri drobných opravách v domácnostiach, skladoch a kanceláriach, ale aj na stavebné práce a v špecializovaných firmách. Rebrík poskytuje nosnosť komfortných 91 kg. Splňuje európsku normu EN 131.

Multifunkčná priehradka zefektívni vašu prácu

Pomyselným skvelým pomocníkom po ruke vám bude praktická viacúčelová priehradka na náradie. V najvyššom bode rebríka si tak môžete v kľude odložiť svoje náradie, spojovací materiál a iné pomôcky. Pre odloženie kladiva, šrobováku, kliešti alebo napríklad vŕtačky slúžia rôzne veľké otvory v priehradke. Drobnejšie veci, ako sú skrutky, hmoždinky a klince, môžete odložiť do kruhového priečinka v strede. Ako ďaľšiu odkladovú plochu využijete plastovú poličku nachádzajúcu sa v úrovni posledného schodíku.

Odolný materiál s množstvom výhod

Samotná konštrukcia schodíkového rebríku je tvorená sklolaminátom. Jedná sa o kompozitný materiál zložený zo sklenených vlákien a tvrdenej umelej živice. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a odolnosťou voči vode a UV žiareniu. Rebrík zo sklolaminátu nevedie elektrický prúd, čo je veľmi dôležité pre vašu bezpečnosť, pokiaľ na rebríku manipulujete so zariadením pod prúdom.

Súčasne je sklolaminátový rebrík odolný voči tlaku. Má hladký povrch, ktorý sa ľahko čistí. Neabsorbuje vlhkosť a nehrdzavie, čo je výhoda oproti rebríkom so železnými prvkami alebo dreveným štafliam. Pri údržbe sklolaminátového rebríka väčšinou postačí prúd čistej vody.

Gumové prvky zvýšia váš komfort

Na rebríku sú v spodnej časti pripevnené gumové behúne, ktoré plnia hneď niekoľko funkcií. Rebrík sa vďaka nim na hladkých povrchoch nešmýka. Pri výstupu na rebrík gumové prvky pohlcujú nárazy, čím prispievajú k vašemu komfortu. A v neposlednej rade gumové nôžky chránia podlahu pred poškriabaním.

Hlavné výhody rebríka:

 • vysoká pevnosť
 • ľahká manipulácia
 • praktická priehradka na náradie
 • odolnosť voči vode a UV žiareniu
 • rebrík nevedie elektrický prúd
 • nedeformuje sa
 • neabsorbuje vlhkosť a nehrdzavie
 • rozšírená plocha schodíkov pre vyššiu bezpečnosť
 • gumové prvky na nôžkach zabraňujú poškrábaniu podlahy
 • pevné schodíky s protišmykovou úpravou

Technická špecifikácia rebríka:

 • Dĺžka zloženého rebríka: 191 cm
 • Výška rozloženého rebríka: 178 cm
 • Hmotnosť: 8,2 kg
 • Počet schodíkov: 5
 • Nosnosť rebríka: 91 kg

Dodatočné parametre

Kategória: SKLOLAMINÁTOVÉ REBRÍKY
Záruka: Záruka 7 rokov
Materiál konštrukcie: sklolaminát
productType: ladder
Počet schodov: 5
Maximálna nosnosť [kg]: 91
Hmotnosť rebríka [kg]: 8,2
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: