Profesionálny rebrík 3x8 hliníkový, 3-dielny, pracovná výška do 5,56 m, FISTAR

Kód: ZEBRIK3X8DRABESTP
€239,95 –17 %
Profesionálny rebrík 3x8 hliníkový, 3-dielny, pracovná výška do 5,56 m, FISTAR
€239,95 –17 % €199,95 €165,25 bez DPH
Na sklade (9 ks)

7 LET SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny rebrík 3x8 hliníkový, 3-dielny, pracovná výška do 5,56 m, FISTAR + HÁČIK ZADARMO V BALENÍ!

FISTAR sú certifikované rebríky a lešenia najvyššej kvality. Spoločnosť FISTAR je jednou z popredných spoločností v tomto odvetví - poskytujeme profesionálne a bezpečné vybavenie na prácu vo výškach.

 

Multifunkčný trojdielny rebrík - každý diel má 8 priečok.

Univerzálny rebrík, ktorý sa osvedčí pri každodennej práci v miestnosti aj mimo nej. Je to nepostrádateľný nástroj používaný pri renovácii a iných prácach v domácnosti.

Hliníkový rebrík má vrúbkované priečky a špeciálne protišmykové nožičky, ktoré zaisťujú stabilitu aj na nerovnom teréne a lezenie po rebríku je bezpečné.

Hliníková konštrukcia je veľmi ľahká a množstvo pozinkovaných oceľových komponentov zvyšuje odolnosť rebríka. Oceľové komponenty sú chránené proti nepriaznivým poveternostným podmienkam robustným zinkovým náterom.

Inovatívne koľajnice a segmentové zarážky zabezpečujú pohodlné skladanie a rozkladanie rebríka.

Stabilizačná plošina v cene!

Rebrík FISTAR je multifunkčný rebrík 3 v 1 - zakúpením jedného rebríka získate tri rebríky: jednoduchý rebrík, výsuvný rebrík a samostatne stojaci rebrík s predĺženou treťou časťou!

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • Materiál : hliník
 • Počet oddielov: 3x8
 • Bočný profil základne: 60x20 [mm]
 • Bočný profil prídavných dielov: 50x20 [mm]
 • Profil priečky: 25x25 [mm]
 • Profil stabilizátora: 40x20x825 [mm]
 • Maximálna nosnosť: 150 [kg]
 • Hmotnosť: 11,5 [kg]
 • Prepravné rozmery: 46 x 246 x 15,5 [cm]
 • Norma: EN-131

 • Protišmykové kryty sa pripevňujú k bočnému profilu pomocou upínacieho systému. Špeciálna konštrukcia krytov s drážkami pozdĺž celej styčnej plochy zabraňuje nežiaducemu skĺznutiu rebríka pri práci. Nohy sú veľmi pevné, odolávajú vysokému zaťaženiu, zabezpečujú bezpečné umiestnenie a v prípade potreby sa dajú vymeniť.
 • Rebrík sa rýchlo a jednoducho skladá vďaka vodiacej lište v hornej časti rebríka. Špeciálne zarážky plynulo vedú časti rebríka pri rozkladaní. Polyamidové klzáky a odolné držiaky vodiacich líšt zabezpečujú hladké umiestnenie rebríka do požadovanej polohy.
 • Rebrík možno rozdeliť do troch polôh: stojaci, voľne stojaci a výsuvný (3v1!).
 • Drážkované priečky zaisťujú stabilitu aj na nerovnom teréne a výstup po rebríku je bezpečný.
 • Je v súlade s európskou normou EN 131

Príčky rebríka sú vybavené protišmykovými drážkami pre vysokú presnosť, ktoré sa neopotrebúvajú a prakticky slúžia ako protišmykový povrch pri lezení po rebríku.

 1. Stupnice sú vylisované do bočného profilu - zaručujú pevný spoj!
 2. Protišmykové stabilizačné nožičky sú pripevnené robustnými sponami, takže sa nemôžu skĺznuť alebo spadnúť zo stabilizačných nožičiek, napr. pri práci. Nohy majú drážky, ktoré zaručujú stabilitu a bezpečné umiestnenie konštrukcie aj na nerovnom povrchu. Vďaka vhodne zvolenej dĺžke stabilizačnej plošiny - 825 [mm] - sa rebrík nekýve a zabezpečuje stabilitu pri práci!
 3. Stabilizačná tyč 40 x 20 [mm] sa montuje len pomocou skrutiek, aby sa rebrík počas používania nekýval a stál pevne na zemi.

 1. Nohy čiernej farby chránia rebrík počas používania a pri použití ako samostatný rebrík poskytujú najlepšiu ochranu oporného povrchu, napr. fasády budovy. Nohy vyrobené zo špeciálne vybranej plastovej zmesi poskytujú odolnú povrchovú úpravu častí rebríka a v prípade poškodenia ich možno vymeniť.
 2. Ergonomické bočné profily s hladkým povrchom 60 x 20 a 50 x 20 [mm]
 3. Silné vodiace lišty zabezpečujú správne umiestnenie rebríka - jednoduché a rýchle nasadenie rebríka
 4. Stupne pripevnené ku koľajniciam pomocou technológie silného lisovania. V súčasnosti je to najbezpečnejší spôsob spájania rebríkových priečok vďaka vysokej pevnosti lisovacieho materiálu - pevnému spojeniu prvkov. Inovatívna technológia lisovania za studena je veľmi pevná a neoslabuje materiál.
 5. Čierne pásy medzi segmentmi zabezpečujú správne rozmiestnenie rebríka. Upevnenie k profilu pomocou pevného nitu.
 6. Stabilizačná tyč sa montuje len pomocou skrutiek - rýchle a bezpečné riešenie
 7. Protišmykové stabilizačné nožičky zaručujú stabilitu a bezpečné státie aj na nerovnom povrchu. Veľmi robustný - zaručuje stabilitu aj pri maximálnom zaťažení rebríka.
 8. Robustné západky a automatické blokovacie mechanizmy zabezpečujú časti rebríka vo vysunutej polohe. Pohodlné vďaka automatickému uzamknutiu priečky pri vysunutí rebríka. Zabezpečuje úplnú stabilitu rebríka vo zvolenej polohe.
 9. Protišmykové nožičky zabezpečujú stabilitu a bezpečné umiestnenie konštrukcie aj na nerovnom povrchu. Veľmi odolný - zaručuje stabilitu pri maximálnom zaťažení rebríka.

Uzamykateľné háčiky a automatické uzamykanie

Západky umožňujú umiestniť rebrík do zvislej/voľnej polohy v rôznych výškach (na rôznych priečkach). Rukoväte sa "zachytia" na priečke širšej časti. Ďalšou úlohou zachytávačov je ich automatická prevádzka. Automatický blokovací mechanizmus rýchlo zaistí segmenty rebríka v požadovanej polohe (rebrík sa počas prepravy nemôže nijako pohnúť!).

 

STABILIZÁTOR - rýchla montáž!

Stabilizačná tyč zväčšuje plochu rebríka a robí ho veľmi stabilným. Montáž stabilizačnej tyče je veľmi jednoduchá a rýchla vďaka použitiu montážnych skrutiek (už žiadne plastové diely, ktoré sa rýchlo znehodnotia). Prierez stabilizačnej tyče rebríka a jej dĺžka boli špeciálne navrhnuté konštrukčným tímom. Početné štúdie a testy v laboratóriu potvrdili stabilitu konštrukcie s navrhnutým stabilizátorom. Každý model rebríka má vhodne zvolený stabilizátor podľa normy EN131.

A Pracovná výška A [mm] 4400
B Výška po plošinu [mm] 2400
C Šírka [mm] 460
D Dĺžka rebríka [mm] 3700
G Šírka po zložení [mm] 155
A2 Pracovná výška [mm]
B2 Výška po plošinu pre Α 75° [mm] 1470
D2 Prepravná dĺžka [mm] 2200
A3 Pracovná výška [mm] 5560
B3 Výška po plošinu A 75° [mm] 3560
D3 Dĺžka rebríka [mm] 4610

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové rebríky TROJDIELNE
Záruka: Záruka 7 rokov
Materiál konštrukcie: hlinik
Transportná dĺžka [mm]: 220
Hmotnosť [kg]: 11,5
productType: ladder
Pracovná výška [mm]: 5560
Šírka rebríka [mm]: 460
Počet schodov: 3x8
Maximálna nosnosť [kg]: 150

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Nejnovější články

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie